
Działamy przy wrocławskiej kaplicy św. Jadwigi Śląskiej od października 2023 roku. Poza próbami często spotykamy się również na piknikach integracyjnych, wyjściach do opery, wieczorach kolędowych, czy wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. Do naszej głównej aktywności należy śpiew w czasie najważniejszych świąt kościelnych, ale bywamy również zapraszani do oprawy ślubów i innych uroczystości.
Zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi wszystkich, którzy chcieliby śpiewać na większą chwałę Bożą i posiadają przynajmniej podstawowy słuch muzyczny. W tym celu prosimy przyjść na jedną z prób lub skontaktować się telefonicznie z dyrygentem.
Zespołem kieruje Włodzimierz Ruciński, kontakt można uzyskać w zakrystii.
Próby odbywają się w czwartki od 19:00 do 21:00.



